Dārgie, SIA “Labo namu aģentūra” klienti

Dārgie, SIA “Labo namu aģentūra” klienti

Ar prieku informējam, ka SIA “Labo namu aģentūra” šī gada aprīļa beigās kļuva par starptautiska nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmuma “Civinity” grupas daļu. Šobrīd pasaulē notiekošā globalizācija un tirgus konsolidācija ir neizbēgams process. Pakalpojumi attīstās ievērojot tirgus tendences un pieprasījumu, tomēr strauji pieaugošais informācijas aprites ātrums, dažādu nozaru progresa virzieni un norises straujums, liek kļūt efektīvākiem un darboties lielākā mērogā.

Pievienošanās “Civinity” grupai nesīs pozitīvas izmaiņas ne tikai pašā uzņēmuma pārvaldībā, tas nozīmē arī to, ka SIA “Labo namu aģentūra” pilnveidos jau sasniegto pakalpojumu kvalitāti un klientu apkalpošanas standartus.

Uzņēmuma jaunā valde ir sekmīgi uzsākusi savu darbu un aktīvi strādā pie tā, lai ienestu tikai pozitīvas vēsmas mūsu līdzšinējā sadarbībā, nodrošinot to, ka klienti saņems pakalpojumus ierastajā kārtībā un apjomā.

Pakalpojumu kvalitātes pilnveides nolūkos un Jūsu ērtībai esam ieviesuši vairākus uzlabojumus:

  • turpmāk visos pārvaldīšanas pakalpojuma jautājumos  būsim sazvanāmi pa diennakts bezmaksas tālruni 80001599;
  • pakalpojuma sniegšanas uzlabošanai, visas telefona sarunas tiks ierakstītas;
  • esam izveidojuši vienotu e-pasta adresi klientuserviss@civinity.lv Jūsu jautājumiem un pieteikumiem;
  • esam izveidojuši jaunu vizuālo identitāti – logotipu –, ko turpmāk pamanīsiet SIA “Labo namu aģentūra” izdales materiālos.

Turpmāk saziņai ar SIA “Labo namu aģentūra” aicinām izmantot augstāk minēto kontaktinformāciju.